weegtijden 17e puntencompetitie

18 februari 2016

voornaam           achternaam       weegtijd

Alex                       Roersma             11:00

Bente                   Winkler                11:00

Bente van           Alteren                9:30

Caithlyn               Haarlem              9:30

Camilo                  Niehe                   11:00

Dalin de               Jong                      11:00

Daniel van          Amen                   9:30

Elisa van              Galen                    9:30

Finn de                 With                      11:00

Gijs                        Zwaan                  9:30

Guus                     Keizers                 9:30

Hidde                    Zwaan                  11:00

Jari                         Vijlbrief               9:30

Jasper                   Vasen                   9:30

Jasper                   Roode                  9:30

Jelle                       Zwaan                  9:30

Jimme                 Flapper                9:30

Jules                      Wielart                 11:00

Julia                       Keizers                 9:30

Justin                    Schrander           11:00

Kees                      Wildschut           11:00

Koen                     Fahner                 9:30

Lana                      Boshuizen          11:00

Lili June                Snijders               9:30

Linda                     Ekelmans            11:00

Luzia                      Wickenhagen    9:30

Mathijs                Berkelaar            9:30

Maup van           Rigteren              11:00

Meaghan            Marees                9:30

Nils                        Wielart                 9:30

Omar                    Bachiri                  9:30

Onne                    Muller                  9:30

Owen                   Teiwes                 11:00

Peter                    Ekelmans            11:00

Roan                     Leungen              9:30

Rodin                    Kuil                        9:30

Ryan                      Boon                     11:00

Sam                       Hania                    9:30

Sarah                    Groot                    11:00

Sasja                     Huygelen            9:30

Sem                       Oudega               9:30

Sjefano                Sakes                    11:00

Stijn                       Koopmans          11:00

Suus                      Hania                    11:00

Sven                      Boshuizen          11:00

Thijs                      Vasen                   9:30

Thijs                      Groot                    11:00

Thomas               Roode                  11:00

Thor                      Schuring              9:30

Tom                       Haarlem              11:00

Tristan                  Huygelen            9:30

Wietse                 Westra                 11:00

Yael van               Amen                   9:30

 

Adres: Gymzaal Dynamica, Molenwerf 1c, 1541 WR Koog aan de Zaan

 

Dit bericht is geplaatst in Uncategorized. Bookmark de permalink.

Geef een antwoord