Overzicht resultaten

datumevenementinschrijven
d.m.v.
e-mail
aan info@kenchutai.nl
o.v.v.
naam
en
gewicht
deelnemers///resultatenkosten
21 januari 2024 14:00Ne Waza Waterland
Budo Center Waterland Mercuriusweg 29 Purmerend
16 jaar en ouder4e Rosa vd Beek
3e Vincent Roelofsen
4e Eathon Brouwer
6.-
17 december 2023
zondagochtend
40e Kenchutai PUNTENCOMPETITIE
Koog aan de Zaan
4-14 jaargeel lint:
Arshaan Veldwijk
Boris Toen
Mateo Gama Rocha
Malik Ibrahim
Stijn Thijssen
Tijn den Hertog
Vince Lam

oranje lint:
Julia vd Beek
Kees Soolsma
Vince Lam

groen lint:
Dean vd Veekens
Ilyas Ben Hamida
Joost Hartkamp

blauw lint:
Wessel Groot

zwart lint:
Caspar Wetzels
Luke Verweijen

rood/wit lint:
Jordy Jochemsen

rood lint:
Colin Boers

6.- indien uiterlijk 15 december overgemaakt, anders 7.-
26 november 2023Districtskampioen-
schappen pupillen B
Beverwijk
beste 5 vd afdelingskampioenschappen 19-11-20235e Sem Lam
5e Luke Verweijen
19 november 2023afdelingskampioen-
schappen pupillen B
Zaandam
geb. 2012-2013
min. gele band
1e Sem Lam
7e Jordy Jochemsen
3e Luke Verweijen
6e Ilmari Negro Ponzi
4.-
12 november 2023wit/gele bandentoernooi
Bergeonstraat 28 te Heiloo
geb. 2012 of later
witte en gele banden met slippen
4e Raul Louwman
4e Casper Verweijen
4e Caspar Wetzels
3e Dean vd Veekens
4e Vince Lam
1e Kees Soolsma
4er Joost Hartkamp
8.-
inschrijven uiterlijk 20 oktober
22 oktober 2023Ontwikkelingstoernooi,
Purmerend
geb. 2012-2018
max. oranje band met slippen
2e Colin Boers
3e Kate Raijmakers
2e Casper Verweijen
3e Lola Berkhout
3e Jackie Berkhout
2e Caspar Wetzels
3e Ferran Nolting
1e Defne Öztürk
3e Arshaan Veldwijk
3e Bor de Boer
3.-
inschrijven uiterlijk 10 okt
24 september 2023DK -15geb. 2009-2010-2011
NK 14 okt Hoogeveen
1e Jimme Flapper
25 juni 2023KYU-EXAMENS
Kenchutai
uitnodiging is verstuurd per e-mail op 6 junigele band:
Casper Boers
Jackie Berkhout
Joost Hartkamp
Jamie vd Velden
Evan Monsavoir
Dean vd Veekens
Sol Zwanziger
Max Baars
Tea Negro Ponzi (jiu jitsu)
Lucas Alin

Oranje band:
Kate Raijmakers
Lola Berkhout
Joep Huismans
Luke Verweijen

Groene band:
Wessel Groot
Sem Lam

Blauwe band:
Vincent Boers (jiu jitsu)
Guus Keizers (jiu jitsu)

Bruine band:
Tijl Dolleman
Rosa vd Beek
9 juli 202338e Kenchutai PUNTENCOMPETITIE
Zaandam
4 t/m 14 jaargeel lint: Jackie Berkhout, Joep Huismans, Raul Louwman, Monlkam Tsetop, Siem Huismans, Sol Zwanziger

oranje lint: Dean vd Veekens, Jackie Berkhout, Joost Hartkamp, Lola Berkhout

groen lint: Evan Monsavoir

blauw lint: Caspar Wetzels, Defne Öztürk, Kate Raijmakers

bruin lint: Mees vd Beek

zwart lint: Jordy Jochemsen
4 juni 2023
zondag
West Fries Open Judotoernooi
Sporthal De Grote Molen, Oosthuizen
Geb. 2019-2009
poules
alle klassen volgens JBN-regels
4e Joost Hartkamp
4e Mees vd Beek
4e Caspar Wetzels
2e Sem Lam
12.-
11 juni 2023Open Beverwijks Toradoshi Judotoernooi
Sporthal Beverwijk, Van Loenlaan 1, Beverwijk
geb. 2002 en later3e Kate Raijmakers
3e Sem Lam
1e Luke Verweijen
2e Eathon Brouwer
13.-
18 juni 2023Oranje banden toernooi,
Heiloo
witte, gele en oranje banden
geb. 2009 en later
De judoka’s zullen zoveel mogelijk naar leeftijd, band en gewicht worden ingedeeld.
4e Monlam Tsetop
2e Jordy Jochemsen
2e Caspar Wetzels
2e Raul Louwman
4e Dean vd Veekens
3e Sem Lam
1e Luke Verweijen
3e Kees Soolsma
8.-
14 mei 2023
zondag
MeIdentoernooi
Dojo Kodokan Mercuriusweg 29 Purmerend
meisjes geboren
2016-2018
2014-2015
2012-2013
2009-2011
3e Jackie Berkhout
2e Lola Berkhout
3e Kate Raijmakers
3e Nour Chacha Es Sahli
2e Defne Öztürk
3e Femke Hartkamp
9.-
2 oktober 2022
zondag
Roxy witte bandentoernooi
Kodokan
Mercuriusweg
Purmerend
2e Evan Monsavoir
1e Luke Verweijen
3e Tijl Terpstra
3e Casper Boers
3e Lucas Alin
2e Caspar Wetzels
9 oktober 2022
zondag
Open Alkmaarse
Sporthal Hoornse Vaart, Alkmaar
-15 -18 -213e Suus Hania
16 oktober 2022
zondag
DK -15 Sporthal Beverwijk, Beverwijkgeb. 2008-2010
Gewichtsklassen jongens: -34 kg, -38 kg, -42 kg, -46 kg, -50 kg, -55 kg, -60 kg, -66 kg en +66 kg
2e Jimme Flapper
30 oktober 2022
zondag
Afdelingskam
pioenschappen pupillen B
Zaandam
geb. 2011-2012
Gewichtsklassen
-27 kg, -30 kg, -34 kg, -38 kg, -42 kg, -46 kg, -50 kg, -55 kg en -60 kg.
minimaal gele band
3e Ilmari NegroPonzi
6e Sem Lam
5e Mees vd Beek
4.-
5 november 2022
zaterdag
NK -15
Hoogeveen
5e Jimme Flapper
13 november 2022
zondag
Wit / gele banden toernooi
Dojo 't Loo, Heiloo
witte en gele banden
geb. 2011 of later
1e Nour Chacha Es Salhi
1e Luke Verweijen
1e Caspar Wetzels
3e Mees vd Beek
3e Evan Monsavoir
4e Liam Monsavoir
2e Linus Huygelen
3e Tijl Terpstra
2e Jordy Jochemsen
20 november 2022
zondagochtend
35e Kenchutai Puntencompetitie
Koog aan de Zaan
4-14 jaarRood/wit: Luzia Wickenhagen
Geel: Joris Tuijn
Oranje: Evan Monsavoir
Oranje: Liam Monsavoir
Oranje: Nour Chacha Es Salhi
Geel: Lucas Alin
Geel: Elijah van Asselt
Oranje: Tijl Terpstra
Geel: Miia Juusola
Geel: Casper Boers
Groen: Luke Verweijen
Geel: Julia vd Beek
6.-
27 november 2022Afdeling ontwikkelings
toernooi 1,
kodokan, mercuriusweg, purmerend
geb. 2011-2017
max. oranje band
3e Eevi Juusola
3e Miia Juusola
1e Luke Verweijen
2e Nour Chacha Es Salhi
3e Joep Huismans
1e Siem Huismans
2e Lucas Alin
2e Defne Ozturk
3e Caspar Wetzels
1e Linus Huygelen
2e Jordy Jochemsen
2e Valdemar NegroPonzi
3e Ilmari NegroPonzi
3.-
11 december 2022
zondag
Open Waterlandtoernooi
Sporthal de Beuk,
Van IJsendijkstraat 365,
Purmerend
geb. 2017 en later
-8jr -10jr, -12jr, -15jr, -18jr, -21jr, senioren
3e Suus Hania
3e Jimme Flapper
3e Luke Verweijen
15.-
29 januari 2023
zondag
Kenchutai kyu-examensop uitnodiging: zie e-mailgele band:
Mace Zegstroo
Thomas Gabriël
Stijn Thijssen
Siem Huismans
Nour Chacha Es-Salhi
Jari Hofer
Nam Phung
Tijl Terpstra
Caspar Wetzels
Luke Verweijen
Simon de Graaf
Oranje band:
Linus Huygelen
Wessel Groot
Jordy Jochemsen
Mees van der Beek
Groene band:
Ilmari Negro Ponzi
Valdemar Negro Ponzi
Bruine band:
Jimme Flapper
7.- indien uiterlijk 27 januari betaald, anders 8.-
19 februari 2023
zondag
36e KENCHUTAI puntencompetitie
Koog ad Zaan
4-14 jaarGeel: Kees Doolsma
Oranje: Ilyas Ben Hamida
Oranje: Mace Zegstroo
Oranje: Casper Boers
Rood/wit: Colin Boers
Blauw: Mees vd Beek
Groen: Luke Verweijen
Groen: Defne Ozturk
Groen: Caspar Wetzels
6.- indien uiterlijk 17 feb overgemaakt, anders 7.-
12 februari 2023
zondag
2e Afdeling Ontwikkelings
toernooi
Kodokan,
Mercurisuweg
Purmeren
geb. 2011-2017
max. oranje band
2e Caspar Wetzels
1e Sem Lam
2e Jordy Jochemsen
1e Colin Boers
3e Casper Boers
3e Mees vd Beek
18 maart 2023
zaterdag
Danexamens judo (2) 18.00 uur
Sporthal Beverwijk, Beverwijk
Vincent Roelofsen
Eathon Brouwer
1e dan Vincent Roelofsen
26 maart 2023
zondag
3e Afdeling Ontwikkelings
toernooi,
Kodokan, Mercuriusweg, Purmerend
geb. 2011-2017
max. oranje band
3e Raul Louwman
3e Defne Ozturk
2e Mace Zegstroo
3e Thomas Gabriel
2e Jordy Jochemsen
1e Luke Verweijen
3e Casper Boers
3e Colin Boers
15 april 2022
zaterdagavond 18:15
Individueel seniorentoernooi, sporthal De Groet, Bogtmanweg 46 in Tuitjenhornheren 18+:-66, -73, -81, -90 en 90+ kg
heren -18:-60, -66 en -73kg
dames:-57kg, -63 kg en +63 kg
Eathon Brouwer
Vincent Roelofsen
3e plaats Eathon Brouwer
8 oktober 2023KENCHUTAI
PUNTENCOMPETITIE
Koog ad Zaan
4-14 jaargeel lint:
Gustav Meijer
Mischa van Noort
Jamie van der Velden
Femke Hartkamp
Tsering Gowatsang
Ferran Nolting
Max baars
Simon de Graaf
oranje lint:
Lucas Alin
Jackie Berkhout
Raul Louwman
Siem Huismans
Joep Huismans
groen lint:
Casper Boers
Lola Berkhout
bruin lint:
Defne Öztürk
Caspar Wetzels