Evenementenkalender

datumevenementinschrijven
d.m.v.
e-mail
aan info@kenchutai.nl
o.v.v.
naam
en
gewicht
deelnemers///resultatenkosten
2 oktober 2022
zondag
Roxy witte bandentoernooi
Kodokan
Mercuriusweg
Purmerend
2e Evan Monsavoir
1e Luke Verweijen
3e Tijl Terpstra
3e Casper Boers
3e Lucas Alin
2e Caspar Wetzels
9 oktober 2022
zondag
Open Alkmaarse
Sporthal Hoornse Vaart, Alkmaar
-15 -18 -213e Suus Hania
16 oktober 2022
zondag
DK -15 Sporthal Beverwijk, Beverwijkgeb. 2008-2010
Gewichtsklassen jongens: -34 kg, -38 kg, -42 kg, -46 kg, -50 kg, -55 kg, -60 kg, -66 kg en +66 kg
2e Jimme Flapper
30 oktober 2022
zondag
Afdelingskam
pioenschappen pupillen B
Zaandam
geb. 2011-2012
Gewichtsklassen
-27 kg, -30 kg, -34 kg, -38 kg, -42 kg, -46 kg, -50 kg, -55 kg en -60 kg.
minimaal gele band
3e Ilmari NegroPonzi
6e Sem Lam
5e Mees vd Beek
4.-
5 november 2022
zaterdag
NK -15
Hoogeveen
5e Jimme Flapper
13 november 2022
zondag
Wit / gele banden toernooi
Dojo 't Loo, Heiloo
witte en gele banden
geb. 2011 of later
1e Nour Chacha Es Salhi
1e Luke Verweijen
1e Caspar Wetzels
3e Mees vd Beek
3e Evan Monsavoir
4e Liam Monsavoir
2e Linus Huygelen
3e Tijl Terpstra
2e Jordy Jochemsen
20 november 2022
zondagochtend
35e Kenchutai Puntencompetitie
Koog aan de Zaan
4-14 jaarRood/wit: Luzia Wickenhagen
Geel: Joris Tuijn
Oranje: Evan Monsavoir
Oranje: Liam Monsavoir
Oranje: Nour Chacha Es Salhi
Geel: Lucas Alin
Geel: Elijah van Asselt
Oranje: Tijl Terpstra
Geel: Miia Juusola
Geel: Casper Boers
Groen: Luke Verweijen
Geel: Julia vd Beek
6.-
27 november 2022Afdeling ontwikkelings
toernooi 1,
kodokan, mercuriusweg, purmerend
geb. 2011-2017
max. oranje band
3e Eevi Juusola
3e Miia Juusola
1e Luke Verweijen
2e Nour Chacha Es Salhi
3e Joep Huismans
1e Siem Huismans
2e Lucas Alin
2e Defne Ozturk
3e Caspar Wetzels
1e Linus Huygelen
2e Jordy Jochemsen
2e Valdemar NegroPonzi
3e Ilmari NegroPonzi
3.-
11 december 2022
zondag
Open Waterlandtoernooi
Sporthal de Beuk,
Van IJsendijkstraat 365,
Purmerend
geb. 2017 en later
-8jr -10jr, -12jr, -15jr, -18jr, -21jr, senioren
3e Suus Hania
3e Jimme Flapper
3e Luke Verweijen
15.-
29 januari 2023
zondag
Kenchutai kyu-examensop uitnodiging: zie e-mail7.- indien uiterlijk 27 januari betaald, anders 8.-
12 februari 2023
zondag
2e Afdeling Ontwikkelings
toernooi
Kodokan,
Mercurisuweg
Purmeren
geb. 2011-2017
max. oranje band
Onur Kasirga
Caspar Wetzels
Sem Lam
Jordy Jochemsen
Colin Boers
Casper Boers
Luke Verweijen
Jordy Jochemsen
Mees vd Beek
3.-
uiterlijk 21 jan 2023
19 februari 2023
zondag
36e KENCHUTAI puntencompetitie
Koog ad Zaan
4-14 jaarGustav Meijer
Mace Zegstroo
Linus Huygelen
Emir Kasirga
Onur Kasirga
Hanna Sluis
Lucas Alin
Mischa van Noort
Kate Raijmakers
Lola Berkhout
Jackie Berkhout
Julia vd Beek
Malik Ibrahim
Simon de Graaf
Max Baars
Casper Boers
Colin Boers
Siem Huismans
Joep Huismans
Sol Zwanziger
Dean vd Veekens
Mees vd Beek
Luke Verweijen
Jordy Jochemsen
Sem Lam
Defne Ozturk
Caspar Wetzels
6.- indien uiterlijk 17 feb overgemaakt, anders 7.-
26 februari 2023
zondag
Girls only Hajime, Dojo BC Hajime, Vondelstraat 35, 1813AA te Alkmaarmeisjes geb. 2006-20189.-
inschrijven ZSM, uiterlijk 29 januari 2023
26 februari - 5 maart 2023voorjaarsvakantie
geen lessen
5 maart 2023
zondag
Afdelingskam
pioenschappen pupillen A
Zaandam
geb. 2014-2016
Gewichtsklassen
-21 kg, -24 kg, -27 kg, -30 kg, -34 kg, -38 kg en -42 kg.
nrs. 1 t/m 5 gaan door naar DK pup A op 12 maart in Beverwijk

Defne Öztürk
4.-
uiterlijk inschrijven 10 februari 2023
5 maart 2023
zondag
Judo Dantraining (4)
Randers Budosporten, Broek op Langedijk
10:00-12:005.-
12 maart 2023
zondag
DK teams pupillen B
Sporthal Beverwijk, Beverwijk
op uitnodigingnnb
18 maart 2023
zaterdag
Danexamens judo (2) 18.00 uur
Sporthal Beverwijk, Beverwijk
19 maart 2023
zondag
Jiu jitsu dantraining (3)
Hajime, Alkmaar
5.-
26 maart 2023
zondag
3e Afdeling Ontwikkelings
toernooi,
Kodokan, Mercuriusweg, Purmerend
geb. 2011-2017
max. oranje band
Jordy Jochemsen
Luke Verweijen
Casper Boers
Colin Boers
3.-
uiterlijk inschrijven 3 maart 2023
2 april 2023
zondag
Licentietraining examinatoren judo
Randers Budosporten, Broek op Langedijk
7 - 10 april 2023paasweekend
geen lessen
15 april 2022
zaterdag
Individueel seniorentoernooi, Tuitjenhorn
16 april 2023
zondag
Judo Dantraining (5)
Oyama
Vromaadweg 20
Velserbroek
10:00-12:005.-
23 april 2023
zondag
Bloembollen
toernooi
De Uitkomst, Anna Paulowna
23 april - 7 mei 2023meivakantie
geen lessen
14 mei 2023
zondag
MeIdentoernooi
SV Kodokan, Purmerend
18 - 21 mei 2023Hemelvaart
weekend
geen lessen
20 mei 2023
zaterdag
Danexamens judo (3)
Sporthal Beverwijk, Beverwijk
17:00
28-29 mei 2023Pinksteren
geen lessen
4 juni 2023
zondag
West Fries Open Judotoernooi
Sporthal De Grote Molen, Oosthuizen
10 juni 2023
zaterdag
Danexamens jiu jitsu (2) (19.00 uur)
Sporthal Beverwijk, Beverwijk
11 juni 2023Open Beverwijks Toradoshi Judotoernooi
Sporthal Beverwijk, Beverwijk

Geef een antwoord