Evenementenkalender

datumevenementinschrijven
d.m.v.
e-mail
aan info@kenchutai.nl
o.v.v.
naam
en
gewicht
deelnemers en resultatenkosten
1 oktober 2022
zaterdag
NKT senioren,
Topsportcentrum Almere
2 oktober 2022
zondag
Roxy witte bandentoernooi
Kodokan
Mercuriusweg
Purmerend
Evan Monsavoir
Luke Verweijen
Tijl Terpstra
Casper Boers
Lucas Alin
Caspar Wetzels
8.-
uiterlijk 21 september
2 oktober 2022
zondag
Judo Dan training (1)
Judo Yushi, Nieuw Vennep
9 oktober 2022
zondag
Open Alkmaarse
Sporthal Hoornse Vaart, Alkmaar
-15 -18 -21Suus Hania
Sasja Huygelen
12.50
nu inschrijven !!!
vol=vol
16 oktober 2022
zondag
DK -15 Sporthal Beverwijk, Beverwijkgeb. 2008-2010
Gewichtsklassen jongens: -34 kg, -38 kg, -42 kg, -46 kg, -50 kg, -55 kg, -60 kg, -66 kg en +66 kg
12,50
inschrijven uiterlijk 23 september
16 - 24 oktober 2022herfstvakantie
geen lessen
22 oktober 2022
zaterdag
NK senioren Topsportcentrum, Almere
23 oktober 2022
zondag
Kata wedstrijdtraining nage-no-kata Hajime, Alkmaar
30 oktober 2022
zondag
Afdelingskampioenschappen pupillen B
Zaandam
geb. 2011-2012
Gewichtsklassen
-27 kg, -30 kg, -34 kg, -38 kg, -42 kg, -46 kg, -50 kg, -55 kg en -60 kg.
minimaal gele band
Sem Lam
Mees vd Beek
Jordy Jochemsen
4.-
uiterlijk inschrijven 7 oktober 2022
6 november 2022
zondag
Districtskampioenschappen pupillen B
Sporthal Beverwijk: Van Loenenlaan 1, 1945 TB Beverwijk
nrs. 1 t/m 5 vd afdelingskampioenschappen
6 november 2022
zondag
DK teams pupillen A
Sporthal Beverwijk, Beverwijk
op uitnodigingnnb
13 november 2022
zondag
Wit / gele banden toernooi
Dojo 't Loo, Heiloo
witte en gele banden
geb. 2011 of later
Caspar Wetzels
Mees vd Beek
Evan Monsavoir
Liam Monsavoir
Linus Huygelen
Tijl Terpstra
Jordy Jochemsen
8.-
uiterlijk 6 oktober
13 november 2022
zondag
Judo Dan training (2)
Randers Budosporten, Broek op Langedijk
5.-
20 november 2022
zondagochtend
35e Kenchutai Puntencompetitie
Koog aan de Zaan
4-14 jaarElijah van Asselt
Sem Lam
Lola Berkhout
Jackie Berkhout
Dean vd Veekens
Tijl Terpstra
Ilmari Negro Ponzi
Linus Huygelen
Valdemar Negro Ponzi
Eevi Juusola
Miia Juusola
Colin Boers
Casper Boers
Luke Verweijen
Julia vd Beek
Mees vd Beek
Jordy Jochemsen
6.- indien uiterlijk 18 november overgemaakt, anders 7.-
27 november 2022Afdeling ontwikkelingstoernooi 1,
kodokan, mercuriusweg, purmerend
geb. 2011-2017
max. oranje band
Caspar Wetzels
Linus Huygelen
Tijl Terpstra
Jordy Jochemsen
Valdemar Negro Ponzi
Ilmari Negro Ponzi
3.-
uiterlijk inschrijven 4 november 2022
27 november 2022Danexamens judo (1) 12.00 uur
Sporthal Beverwijk, Beverwijk
27 november 2022
zondag
Jiu jitsu dantraining (2)
Hajime, Alkmaar
5.-
11 december 2022
zondag
Open Waterlandtoernooi
Sporthal de Beuk, Purmerend
geb. 2017 en later
-8jr -10jr, -12jr, -15jr, -18jr, -21jr, senioren
Caspar Wetzels15.-
uiterlijk 6 november
24 december - 8 januari 2023Kerstvakantie
geen lessen
8 januari 2023
zondag
Kata wedstrijdtraining katame-no-kata Hajime, Alkmaar5.-
14 januari 2023
zaterdag
CIOS teamtoernooi
Haarlem
op uitnodigingnnb
22 januari 2023
zondag
Danexamens jiu jitsu (1) (14.00 uur)
Sporthal Beverwijk, Beverwijk
22 januari 2023
zondag
Judo Dantraining (3)
Randers Budosporten, Broek op Langedijk
29 januari 2023
zondag
Kenchutai kyu-examensop uitnodiging7.- indien uiterlijk 27 januari betaald, anders 8.-
29 januari 2023
zondag
DK -18
Sporthal Beverwijk, Beverwijk
geb. 2006-2009
Gewichtsklassen vrouwen: -40 kg, -44 kg, -48 kg, -52 kg, -57 kg, -63 kg, -70 kg en +70 kg
Gewichtsklassen mannen: -46 kg, -50kg, -55 kg, -60 kg, -66 kg, -73 kg, -81 kg -90 kg en +90 kg
12,50
uiterlijk inschrijven 6 januari 2023
5 februari 2023
zondag
Meiden toernooi
Hikari, Zaandam
12 februari 2023
zondag
2e Afdeling Ontwikkelingstoernooi
Kodokan,
Mercurisuweg
Purmeren
geb. 2011-2017
max. oranje band
19 februari 2023
zondag
36e KENCHUTAI puntencompetitie
Koog ad Zaan
4-14 jaar6.- indien uiterlijk 17 feb overgemaakt, anders 7.-
26 februari 2023
zondag
Girls only Hajime, Alkmaar
26 februari - 5 maart 2023voorjaarsvakantie
geen lessen
5 maart 2023
zondag
Afdelingskampioenschappen pupillen A
Zaandam
gebr. 2014-2016
Gewichtsklassen
-21 kg, -24 kg, -27 kg, -30 kg, -34 kg, -38 kg en -42 kg.
nrs. 1 t/m 5 gaan door naar DK pup A op 12 maart in Beverwijk
4.-
uiterlijk inschrijven 10 februari 2023
5 maart 2023
zondag
Judo Dantraining (4)
Randers Budosporten, Broek op Langedijk
5.-
12 maart 2023
zondag
DK teams pupillen B
Sporthal Beverwijk, Beverwijk
op uitnodigingnnb
18 maart 2023
zaterdag
Danexamens judo (2) 18.00 uur
Sporthal Beverwijk, Beverwijk
19 maart 2023
zondag
Jiu jitsu dantraining (3)
Hajime, Alkmaar
5.-
26 maart 2023
zondag
3e Afdeling Ontwikkelingstoernooi,
Kodokan, Mercuriusweg, Purmerend
geb. 2011-2017
max. oranje band
3.-
uiterlijk inschrijven 3 maart 2023
2 april 2023
zondag
Licentietraining examinatoren judo
Randers Budosporten, Broek op Langedijk
7 - 10 april 2023paasweekend
geen lessen
15 april 2022
zaterdag
Individueel seniorentoernooi, Tuitjenhorn
16 april 2023
zondag
Judo Dantraining (5)
Oyama, Velserbroek
5.-
23 april 2023
zondag
Bloembollentoernooi
De Uitkomst, Anna Paulowna
30 april - 7 mei 2023meivakantie
geen lessen
14 mei 2023
zondag
MeIdentoernooi
SV Kodokan, Purmerend
18 - 21 mei 2023Hemelvaartweekend
geen lessen
20 mei 2023
zaterdag
Danexamens judo (3)
Sporthal Beverwijk, Beverwijk
28-29 mei 2023Pinksteren
geen lessen
4 juni 2023
zondag
West Fries Open Judotoernooi
Sporthal De Grote Molen, Oosthuizen
10 juni 2023
zaterdag
Danexamens jiu jitsu (2) (19.00 uur)
Sporthal Beverwijk, Beverwijk
11 juni 2023Open Beverwijks Toradoshi Judotoernooi
Sporthal Beverwijk, Beverwijk
18 juni 2023
zondag
t/m Oranjebanden toernooi
Dojo 't Loo, Heiloo
witte, gele en oranje banden
21 juli - 3 september 2023zomervakantie
geen lessen

Geef een antwoord