examens 21 juni

Zondag 21 juni kyu-examens in Koog aan de Zaan voor judoka’s en 4 jiu jitsuka’s: adres Sportzaal Dynamica, Molenwerf 1c, 1541 WR Koog aan de Zaan.

Kosten 6.- indien voor 20 juni overgemaakt op NL71ABNA0570459095 t.n.v. Kenchutai o.v.v. naam judoka, anders 7.-.

Banden kunnen ter plekke aangeschaft worden á 7.-.

Slippen zijn gratis.

Indien je in het bezit bent van een JBN-paspoort, deze graag meenemen.

De week na het examen mogen de ouders mee de mat op zodat de judoka’s kunnen laten ‘voelen’ wat judo is.

Dit betreft de groepen:

Maandag            17:00-18:00

Dinsdag               16:00-16:45

Dinsdag               16:45-17:45

Donderdag         15:45-16:30

Donderdag         16:30-17:30

Donderdag         17:30-18:30

Vrijdag                 16:15-17:00

Vrijdag                 17:00-18:00

Zaterdag             09:45-10:30

 

Wees op tijd om te melden s.v.p.

 

Tijden:

Alteren Bente 9:00
Amen Yael van 9:00
Amen Daniel van 9:00
Bachiri Omar 9:00
Baldew Jaimy 9:00
Beek Roos van der 9:00
Berg Siem van den 9:00
Berkelaar Mathijs van de 9:00
Boer Daylon, den 9:00
Brouwer Dwayne 9:00
Daamen Thijs 9:00
Doets Kick 9:00
Dolleman Tijl 9:00
Douw Vince 9:00
Faas Manu 9:00
Feijter Meng de 9:00
Gent Sem van 9:00
Grave Sil 9:00
Groothuis David 9:00
Grootkarzijn Jesse 9:00
Haan Thijs 9:00
Haarlem Tom 9:00
Hoeve Jayden 9:00
Hoeven Niels van den 9:00
Hofstra Lars 9:00
Huygelen Tristan 9:00
Huygelen Sasja 9:00
Jak Ana 9:00
Jonker Rowen 9:00
Kaplan Berkan 9:00
Kaptein Hidde 9:00
Kaptein Jonas 9:00
Kaptein Jay 9:00
Kaufmann Sven 9:00
Kaufmann Nils 9:00
Klaarbergen Gideon van 9:00
Koloczek Mikolaj 9:00
Koopmans Anne Roos 9:00
Koopmans Stijn 9:00
Kraaier Niels 9:00
Kraaier Rob 9:00
Kuil Rodin 9:00
Leeuwen Elvis van 9:00
Leungen Roan 9:00
Linger Diego 9:00
Lopez Payares Luisandro 9:00
Meijer Glenn 9:00
Muller Onne 9:00
Nibbering Lou 9:00
Plaggenborg Nikki 9:00
Praag Yfendo 9:00
Reep Christina 9:00
Rigteren Maup van 9:00
Roersma Alex 9:00
Sakes Sjefano 9:00
Schrander Justin 9:00
Schuring Thor 9:00
Sobanski Antoni 9:00
Susaña Gomez Jayden 9:00
Tromp Jules 9:00
Uyanit Can 9:00
Vasen Jasper 9:00
Vijlbrief Jari 9:00
Vredenburg Timo 9:00
Weijma Jayden 9:00
Wickenhagen Luzia 9:00
Wielders Miles 9:00
Wildschut Kees 9:00
Winkler Bente 9:00
With Finn de 9:00
Woudt Diemer 9:00
Zaal Nolan 9:00
Zwaan Jelle 9:00
Middelhof Raimon 9:30
Konijn Jeroen 9:30
Bernhard Robert 12:00
Bont Emma, de 12:00
Gomaa Yousef 12:00
Groot Max 12:00
Groothuis Stefan 12:00
Jansen Mats 12:00
Jansen Ivar 12:00
Jong Dalin, de 12:00
Ketelaars Milo 12:00
Ketelaars Jip 12:00
Komurcu Fatima 12:00
Koster Isa 12:00
Laarhoven Bart, van 12:00
Laarhoven Niek, van 12:00
Leeuwen Roxy van 12:00
Ligt Justin, de 12:00
Loke Jesper 12:00
Meijer Quincy 12:00
Munnik Isa 12:00
Niehe Camilo 12:00
Nikkels Julian 12:00
Plaggenborg Mila 12:00
Reep Mark 12:00
Schrama Niek 12:00
Sichem Maikel van 12:00
Vasen Thijs 12:00
Westra Lieuwe 12:00
Wijkniet Thomas 12:00
Zwaan Hidde 12:00
Koperdraad Onno 12:30
Bodegom Kasper, van 12:30
Bont Lars, de 11:00
Boon Ryan 11:00
Bruyn Jayden de 11:00
Diop Ely 11:00
Dorst Willem 11:00
Eijking Sam 11:00
Groot Luc 11:00
Hania Suus 11:00
Post Lian 11:00
Preng Anne 11:00
Straaten Floor, van 11:00
Teiwes Owen 11:00
Westra Wietse 11:00
Brouwer Emilia 10:00
Cramer Björn 10:00
Edsme Tycho 10:00
Hania Sam 10:00
Konijn Stef 10:00
Konijn Joris 10:00
Munnik Remko 10:00
Preng Bart 10:00
Roelofsen Vincent 10:00
Roode Thomas 10:00
Dit bericht is geplaatst in Uncategorized. Bookmark de permalink.

Geef een antwoord