Planning kyu-examens 9 februari 2014

Op zondag 9 februari 2014 vinden de kyu-examens plaats in Koog aan de Zaan. Voor het adres zie www.kenchutai.nl/index.php/onze-adressen/.

De indeling is als volgt:

achternaam voornaam aanvang etc
Oudega Sem 9:00 9:45
Plaggenborg Mila 9:00 9:45
Laarhoven Niek, van 9:00 9:45
Smit Kevin 9:00 9:45
Gomaa Yousef 9:00 9:45
Boer Daylon, den 9:00 9:45
Schrama Niek 9:00 9:45
Schipper Bertus 9:00 9:45
Boon Ryan 9:00 9:45
Teiwes Owen 9:00 9:45
Groot Max 9:00 9:45
Bernhard Maarten 9:00 9:45
Westra Wietse 9:00 9:45
Straaten Floor, van 9:00 9:45
Preng Anne 9:00 9:45
Koperdraad Teddi 9:00 9:45
Dorst Willem 9:00 9:45
Hania Suus 9:00 9:45
Post Lian 9:00 9:45
Krol Sarah, van der 9:00 9:45
Diop Ely 9:00 9:45
Bont Lars, de 9:00 9:45
Eijking Sam 9:00 9:45
Groot Luc 9:00 9:45
Oudejans Silvan 9:00 9:45
Zaal Nolan 10:00 10:45
IJzendoorn Fabian van 10:00 10:45
Flapper Jimme 10:00 10:45
Muller Onne 10:00 10:45
Kordenoordt Siem, van 10:00 10:45
Zwaan Jelle 10:00 10:45
Schutten David 10:00 10:45
Rooseman Kyran 10:00 10:45
Kraaier Rob 10:00 10:45
Gent Sem van 10:00 10:45
Bernhard Robert 10:00 10:45
Rigteren Maup van 10:00 10:45
Vasen Thijs 10:00 10:45
Visser Bente 10:00 10:45
Westra Lieuwe 10:00 10:45
Reep Mark 10:00 10:45
Amen Daniel 10:00 10:45
Jong Dalin, de 10:00 10:45
With Finn de 10:00 10:45
Leungen Roan 10:00 10:45
Koopmans Anne Roos 10:00 10:45
Vredenburg Timo 10:00 10:45
Roberti Kjell 10:00 10:45
Hofstra Lars 10:00 10:45
Griepsma Mike 10:00 10:45
Koperdraad Onno 10:00 10:45
Dijkstra Annemieke 10:00 10:45
Griepsma Maaike 10:00 10:45
Kraaier Wendy 10:00 10:45
Leeuwen Micheline van 10:00 10:45
Zuiderent Rosemarie 10:00 10:45
Cramer Björn 11:00 11:45
Dobbelsteen Chris, van den 11:00 11:45
Konijn Stef 11:00 11:45
Roode Thomas 11:00 11:45
Preng Bart 11:00 11:45
Koperdraad Jesse 11:00 11:45
Krol Tijn, van der 11:00 11:45
Hania Sam 11:00 11:45
Brouwer Emilia 11:00 11:45
Roelofsen Vincent 11:00 11:45
Munnik Remko 11:00 11:45
Klaarbergen Gido van 12:00 12:45
Meijer Quincy 12:00 12:45
Nooijen Tibor 12:00 12:45
Zwaan Hidde 12:00 12:45
Plukker Nienke 12:00 12:45
Bont Emma, de 12:00 12:45
Faas Manu 12:00 12:45
Niehe Camilo 12:00 12:45
Jansen Mats 12:00 12:45
Koopmans Stijn 12:00 12:45
Koster Isa 12:00 12:45
Verduin Dion 12:00 12:45
Kaptein Jonas 12:00 12:45
Sichem Maikel van 12:00 12:45
Hollander Priya den 12:00 12:45
Tiel Tigo, van 12:00 12:45
Williams Casper 12:00 12:45
Borgers Rogier 12:00 12:45
Haarlem Tom 12:00 12:45
Postma Jip 12:00 12:45
Jansen Ivar 12:00 12:45
Keijzer Luuk 12:00 12:45
Kaufmann Nils 12:00 12:45
Laarhoven Bart, van 12:00 12:45
Grave Sil 12:00 12:45
Nibbering Lou 12:00 12:45
Ligt Justin, de 12:00 12:45
Huider Tijn 12:00 12:45
Munnik Isa 12:00 12:45
Keizers Guus 13:00 13:45
Maurik Valentin, van 13:00 13:45
Fahner Koen 13:00 13:45
Roode Jasper 13:00 13:45
Nibbering Daan 13:00 13:45
Keizers Julia 13:00 13:45
Brouwer Jonathan 13:00 13:45
Deerenberg Thom 13:00 13:45

Wijzigingen voorbehouden

Dit bericht is geplaatst in Uncategorized. Bookmark de permalink.

Geef een antwoord