examens zaterdag 12 december

3 december 2015

Op zaterdag 12 december 2015 vinden de kyu-examens plaats in Koog aan de zaan. Adres: Gymzaal Dynamica, Molenwerf 1c, 1541 WR Koog aan de Zaan.

De namen en aanvangstijden voor de judoka’s:

Alteren Bente van 10:00
Amen Yael 10:00
Amen Daniel van 10:45
Ammers Chantal 10:00
Bachiri Omar 10:00
Bak Ayden 10:00
Bak Emma 10:00
Beek Roos van der 10:45
Beek Rosa van der 10:45
Benedictus Jelte 13:15
Berkelaar Mathijs 10:45
Bernhard Robert 11:30
Bont Emma de 12:30
Boon Ryan 12:30
Bouziza Soufyan 10:45
Broeze Koen 10:45
Brouwer Emilia 13:15
Bruyn Jayden de 12:30
Cramer Björn 13:15
Daamen Lotte 10:00
Daamen Thijs 10:45
Dobbelsteen Chris van den 13:15
Doets Kick 10:00
Dolleman Tijl 10:45
Dorst Willem 12:30
Douw Vince 10:45
Edsme Tycho 13:15
Eijking Sam 13:15
Ekelmans Linda 10:45
Ekelmans Peter 11:30
Faas Manu 11:30
Feijter Meng de 10:45
Ferwerda Jesse 10:00
Flapper Jimme 10:00
Galen Elisa van 10:00
Grave Sil 11:30
Grippeling Steven 10:45
Grippeling Thomas 11:30
Groot Thijs 10:45
Groot Sarah 10:45
Groothuis David 10:45
Groothuis Stefan 11:30
Haan Thijs 10:00
Haarlem Caithlyn 10:00
Haarlem Tom 11:30
Hania Suus 13:15
Hania Sam 13:15
Hoeve Jayden 11:30
Hoeven Niels van den 10:45
Hofstra Lars 10:45
Hummeling Nino 10:45
Huygelen Tristan 10:00
Huygelen Sasja 10:45
Jak Ana 10:45
Jansen Ivar 12:30
Jong Dalin, de 11:30
Jonker Rowen 10:00
Kaplan Berkan 11:30
Kaptein Hidde 10:45
Kaufmann Sven 11:30
Kaufmann Nils 11:30
Keijzer Mirre 10:00
Ketelaars Milo 11:30
Ketelaars Jip 11:30
Kieft Wes 10:45
Kitzen Jesper 10:45
Klaarbergen Gideon van 10:45
Koloczek Mikolaj 10:00
Konijn Stef 13:15
Koopmans Anne Roos 11:30
Koopmans Stijn 11:30
Koster Isa 12:30
Kraaier Niels 10:00
Kraaier Rob 11:30
Kuil Rodin 10:45
Laaper Elana 10:00
Leeuwen Elvis van 10:45
Leeuwen Roxy van 12:30
Leungen Roan 11:30
Ligt Justin, de 12:30
Marees Meghan 10:00
Muller Onne 10:00
Niehe Camilo 11:30
Niehe Marieke 12:30
Nikkels Lieve 10:45
Nikkels Julian 12:30
Oudega Sem 11:30
Plaggenborg Nikki 11:30
Plaggenborg Mila 12:30
Post Lian 13:15
Preng Anne 12:30
Reep Christina 10:00
Reep Mark 11:30
Rigteren Maup van 11:30
Roersma Alex 10:45
Rutjes Noah 10:00
Sakes Sjefano 10:45
Schram Floor 10:45
Schrama Niek 11:30
Schrander Justin 10:45
Schuring Thor 10:00
Sichem Joaquim van 10:00
Sichem Maikel van 11:30
Snijders Lili June 10:45
Sobanski Antoni 10:00
Teiwes Owen 12:30
Tromp Cecile 10:00
Tromp Jules 10:45
Vasen Jasper 10:00
Vasen Thijs 11:30
Verbruggen Wessel 10:45
Vergara Fernandez David 10:00
Vijlbrief Jari 10:00
Weijma Jayden 10:45
Westra Lieuwe 11:30
Westra Wietse 12:30
Wickenhagen Luzia 10:00
Wielders Miles 10:00
Wijkniet Thomas 11:30
Wildschut Kees 11:30
Wingender Zef 13:15
Winkler Bente 11:30
With Finn de 11:30
Woudt Diemer 11:30
Zaal Nolan 10:00
Zwaan Gijs 10:00
Zwaan Jelle 10:45
Zwaan Hidde 11:30
Dit bericht is geplaatst in Uncategorized. Bookmark de permalink.

Geef een antwoord