Evenementenkalender

datumevenementinschrijven d.m.v.
e-mail aan info@kenchutai.nl
o.v.v. naam
en gewicht
kostendeelnemers
30 september 2018KENCHUTAI PUNTENCOMPETITIEaanmelden uiterlijk aanmelden uiterlijk 25 september5.- indien uiterlijk 29 september overgemaakt, anders 6.-Stach Bouwmeester
Vica Bouwmeester
Colin Boers
Zoe Brinkkemper
Justin Schrander
Ryan Boon
Sam Disseldorp
Thomas Kuut
David Kuut
Ilmari Negro Ponzi
Valdemar Negro Ponzi
Linus Huygelen
Tristan Huygelen
Sasja Huygelen
Mats Luder
Jasper Siepel
Sem Lam
Dalin de Jong
Olivier Sluis
Thijs Vasen
Jasper Vasen
Tijl Dolleman
Joel Tol
Elsa Tol
6 oktober 201832e Koegras toernooi
Sporthal Multitreffer, 't Zand
geb. 1998-2011
DANPUNTEN!
weging 2009-2011 8:00-8:30
weging 2007-2008 9:00-9:30
overige 13:00-13:30
9.50
inschrijven uiterlijk 22 september
Justin Schrander
Dalin de Jong
7 oktober 2018witte banden toernooi
Dojo Kodokan - Mercuriusweg 29 Purmerend
geboren van 2007 t/m 2013
inschrijven uiterlijk 19 september
7,50Valdemar Negro Ponzi
Sem Lam
7 oktober 2018dantraining judo
Randers Budosporten, Broek op Langedijk
7 oktober 2018dantraining jiu jitsu
Hajime, Alkmaar
14 oktober 2018Open Alkmaarse
Sportcomplex Hoornse Vaart, Hertog Aalbrechtweg 4
1823 DL Alkmaar
geb. 2008 en eerder
Let op: er kan ook al gewogen worden op zaterdag tussen 15:00-18:00
Finn de With
Vincent Roelofsen
Justin Schrander
Sasja Huygelen
Maup van Rigteren
Ryan Boon
Dalin de Jong
21 - 28 oktober 2018herfstvakantie
geen lessen
4 november 2018Afd.kampioenschappen B-pupillen
Zaandam
(voorronde districtskampioenschappen)
geb. 2007-2008
1e 5 van elk gewicht gaan door naar de districtskampioenschappen op 11 november
4.-
inschrijven uiterlijk 7 oktober
Justin Schrander
Ryan Boon
Sasja Huygelen
Dalin de Jong
11 november 2018District kampioenschap pupillen B (vm)
Sporthal Beverwijk, Beverwijk
nrs 1 t/m 5 van de afd.kampioenschappen
11 november 2018District kampioenschap teams pup A (am),
Sporthal Beverwijk, Beverwijk
11 november 2018witte/gele bandentoernooi,
Dojo 't Loo, Heiloo
geboren 2007 en later met witte, gele band met slippen7.-
inschrijven uiterlijk 21 oktober
18 november 2018Open Waterland toernooi
Sporthal de Beuk, Purmerend
judoka geboren 2011 of eerder, gele band of hoger11,50
inschrijven uiterlijk 21 oktober
Justin Schrander
Ryan Boon
Sasja Huygelen
Tristan Huygelen
Dalin de Jong
Joel Tol
Elsa Tol
18 november 2018Dan Training judo
Randers Budosporten, Broek op Langedijk
24 + 25 november 201841e Open Helderse
Sportcenter Den Helder, Den Helder
9 december 20181e Afdeling Ontwikkelingstoernooi
Purmerend
geb. 2007-20133.-
inschrijven uiterlijk 11 november
Zoe Brinkkemper
Tijl Dolleman
Joel Tol
Elsa Tol
16 december 201810e Int. Topjudotoernooi Haarlemmermeer
Sportcomplex Koning Willem Alexander, Hoofddorp
23 december 2018 - 6 januari 2019Kerstvakantie
geen lessen
13 januari 2019dantraining,
Randers Budosporten, Broek op Langedijk
5.-
20 januari 2019Wit / gele banden toernooi
Tom van der Kolk, Alkmaar
2 februari 2019Danexamens jiujitsu (18.00 uur)
Sporthal Beverwijk, Beverwijk
3 februari 2019Meiden toernooi
Hikari, Zaandam
3 februari 2019Dan training judo (4)
Randers Budosporten, Broek op Langedijk
10 februari 20192e Afdeling Ontwikkelingstoernooi Purmerend
16 februari 2019Danexamens judo (2) (18.00 uur) Sporthal Beverwijk, Beverwijk
17 - 24 februari 2019voorjaarsvakantie
geen lessen
17 februari 2019District Kampioenschappen -18 Sporthal Beverwijk, Beverwijk
3 maart 2019Afdelingskampioenschappen pupillen A, Zaandam
10 maart 20196e Girls Only
Hajime, Alkmaar
17 maart 2019District Kampioenschappen -15
Sporthal Beverwijk, Beverwijk
24 maart 2019Wim van Gelderen judotoernooi
Sporthal de Kloek, Midden Beemster
24 maart 2019Dan training jiujitsu (3)
Hajime, Alkmaar
31 maart 20193e Afdeling Ontwikkelingstoernooi, Purmerend
31 maart 2019Dan training judo (5)
Randers Budosporten, Broek op Langedijk
6 april 2019European Cup Jiu Jitsu Duo Games
Sporthal de Bloesem, Wognum
14 april 2019Dan training judo (6)
Randers Budosporten, Broek op Langedijk
21-22 april 2019Pasen,
geen lessen
27 april - 5 mei 2019meivakantie
geen lessen
28 april 201943e Bloembollentoernooi Sporthal Veerburg, Anna Paulowna
5 mei 2019Dan training jiujitsu (4) Hajime, Alkmaar
19 mei 2019Dames / meisjes toernooi
Kodokan, Purmerend
25 mei 2019Danexamens judo (3) (17.00 uur)
Sporthal Beverwijk, Beverwijk
30 mei 2019Hemelvaartsdag
geen lessen
1 juni 2019Danexamens jiujitsu (2) (17.00 uur)
Sporthal Beverwijk, Beverwijk
2 juni 2019Open Beverwijks Toradoshi judo toernooi
Sporthal Beverwijk, Beverwijk
9-10 juni 2019Pinksteren
geen lessen
16 juni 2019Oranje banden toernooi
Dojo 't Loo, Heiloo
12 juli - 25 augustus 2019zomervakantie
geen lessen

Geef een reactie