Evenementenkalender

datumevenementinschrijven d.m.v.
e-mail aan info@kenchutai.nl
o.v.v. naam
en gewicht
kostendeelnemers
6 oktober 2019Witte banden toernooi
Kodokan Dojo, Mercuriusweg 29 Purmerend
geb. 2008 t/m 20141e Colin Boers
1e Mats Ligtvoet
2e Kaj Ligtvoet
1e Ilmari Negro Ponzi
2e Linus Huygelen
3e Jasper Siepel
3e Jordy Jochemsen
13 oktober 2019Open Alkmaarse
Alkmaar
geb. 1999-20092e Dalin de Jong
3 november 2019Afdeling Kampioenschappen pupillen B
Zaandam
jongens en meisjes geboren in 2008 en 2009.
Minimale classificatie: 5e kyu
Gewichtsklassen: -27 kg, -30 kg, -34 kg, -38 kg, -42 kg, -46 kg, -50 kg, -55 kg en -60 kg
1e Dalin de Jong
3e Jimme Flapper
District kampioenschap pupillen B (vm)
Sporthal Beverwijk, Beverwijk
Beste 5 van elke klasse van Afd.kamp. van 3 nov2e Dalin de Jong
17 november 2019Open Waterlandse
judotoernooi,
Sporthal de Beuk in Purmerend
Minis en pupillen A: poulesysteem (maximaal 6 deelnemers per poule)
Pupillen B: poulesysteem met kruisfinales
-15, -18 en senioren: dubbele eliminatie
1e Dalin de Jong
2e Sam Disseldorp
3e Valdemar Negro Ponzi
3e Vincent Roelofsen
24 november 201912e JUDO YUSHI JEUGD JUDOTOERNOOI
Lucas Bolsstraat 7, gebouw 17 te Nieuw-Vennep
geb. 2005-20134e Ilmari Negro Ponzi
3e Ryan Boon
2e Jimme Flapper
8 december 20191e Afdeling Ontwikkelingstoernooi
Purmerend
geb. 2008-2014
witte, gele en oranje banden
3.-
inschrijven uiterlijk 16 november
3e Ilmari Negro Ponzi
3e Valdemar Negro Ponzi
3e Sem Lam
3e Luzia Wickenhagen
3e Zoe Brinkkemper
3e Colin Boers
3e Sam Disseldorp
3e Jordy Jochemsen
2e Jimme Flapper
1e Jasper Siepel
1e Linus Huygelen
12 januari 2020KENCHUTAI KYU-EXAMENS
Koog aan de Zaan
uitnodiging en tijden zijn verstuurd7.- indien uiterlijk 11 januari overgemaakt, anders 8.-Gele band:
Annet de Hoog
Colin Boers
Ilmari Negro Ponzi
Linus Huygelen
Stach Bouwmeester
Liz Eijking (jj)
Mats Ligtvoet
Oranje band:
Elsa Tol
Joel Tol
Hil Eijking (jj)
Lotte Daamen
Zoe Brinkkemper
Groene band:
Jimme Flapper
Luzia Wickenhagen
Rob Kraaier
Sam Eijking (jj)
Tristan Huygelen
Blauwe band:
Peter Ekelmans
Raimon Middelhof (jj)
19 januari 2020Wit/Gele banden toernooi
Sport Instituut Tom van der Kolk, Klaas bootpad 2, 1827 CX, Alkmaar
geb. 2006-2015
witte en gele banden
6,50
inschrijven uiterlijk 1 januari
begeleiding:ouders
2e plaats Linus Huygelen
2 februari 202026e Internationaal Judotoernooi Hoogland
De Bieshaar
Breelandhof 8
3828 VA Hoogland
Jongens -15, Jongens -12, Jongens -10, Meisjes -15, Meisjes -12, Meisjes -109.50
inschrijving gesloten
3e Sam Disseldorp
3e Jimme Flapper
2 februari 2020Meiden toernooi
Hikari, Zaandam
geb. 2013-20028,50
inschrijving gesloten
3e Zoe Brinkkemper
2e Lotte Daamen
8 februari 202040e Int. Judotoernooi VJV (Vlaardingse Judovrienden)
Sporthal Holy Vlaardingen
Korhoenlaan 6
3136 ST Vlaardingen
Jongens/Meisjes -12 (2009-2010)
Heren/Dames -18 (2003-2005)
10.-
inschrijving gesloten
Guus Keizers
Sam Disseldorp
Jimme Flapper
9 februari 202040e Int. Judotoernooi VJV (Vlaardingse Judovrienden)
Sporthal Holy Vlaardingen
Korhoenlaan 6
3136 ST Vlaardingen
Jongens/Meisjes -10 (2011-2013)
Jongens/Meisjes -15 (2006-2008)
10.-
inschrijving gesloten
Dalin de Jong
9 februari 20202e Afdeling Ontwikkelingstoernooi
Purmerend
geb. 2008-2014
witte, gele en oranje banden
3.-
inschrijving gesloten
AFGELAST IVM STORM
Sep Rijken
Ilmari Negro Ponzi
Valdemar Negro Ponzi
Jordy Jochemsen
Luzia Wickenhagen
Linus Huygelen
Jasper Siepel
Sem Lam
16 - 23 februari 2020Voorjaarsvakantie
geen lessen
16 februari 2020District Kampioenschappen -18
Sporthal Beverwijk, Beverwijk
geb. 2003-2006
(NK 29 feb Den Haag)
12.50
inschrijving gesloten
1e Guus Keizers
22 februari 2020Danexamens judo (2) (18.00 uur)
Sporthal Beverwijk, Beverwijk
Vincent Roelofsen
Jasper Roode
1 maart 2020Afdelingskampioenschappen pupillen A
Zaandam
jongens en meisjes geboren in 2011, 2012 en 2013.
Minimale classificatie: 6e kyu
Gewichtsklassen: -21 kg, -24 kg, -27 kg, -30 kg, -34 kg, -38 kg en -42 kg.
4.-
inschrijving gesloten
Colin Boers
Valdemar Negro Ponzi
Ilmari Negro Ponzi
Linus Huygelen
Sem Lam
Dan training judo (4)
Randers Budosporten, Broek op Langedijk
8 maart 20206e Girls Only
Hajime, Vondelstraat 35, 1813AA te Alkmaar
meisjes geb. 2006-20158.-
inschrijving gesloten
Lotte Daamen
Elynn Plasier
Zoe Brinkkemper
District Kampioenschappen pupillen A (vm)
Sporthal Beverwijk, Beverwijk (10.00 uur)
beste 5 van Afd.kamp. 1 maart
15 maart 2020Open NH Judo Kampioenschappen -15
Sporthal Beverwijk, Beverwijk
geb. 2006-200812.50
inschrijven uiterlijk 21 feb
Justin Schrander
Dalin de Jong
Ryan Boon
Kata wedstrijdtraining judo en Kata in het algemeen (nage no kata)
Hajime, Alkmaar
22 maart 2020Wim van Gelderen judotoernooi
Sporthal de Kloek, Midden Beemster
4 t/m 14 jaar
t/m blauwe band-bruine slip
7,50
inschrijven uiterlijk 18 maart
Jordy Jochemsen
Justin Schrander
Rogier Boon
Sam Disseldorp
Jimme Flapper
Dan training jiujitsu (3)
Hajime, Alkmaar
28 maart 2020Nationale Budodag
Papendal
29 maart 20203e Afdeling Ontwikkelingstoernooi
Purmerend
geb. 2008-2014
witte, gele en oranje banden
3.-
inschrijven uiterlijk 1 maart
Kai Rol
Elynn Plasier
Sep Rijken
Jordy Jochemsen
Jasper Siepel
Sam Disseldorp
Colin Boers
Sem Lam
Open NH jiujitsu
Sporthal Beverwijk, Beverwijk
Dan training judo (5)
Randers Budosporten, Broek op Langedijk
18 april 2020Individueel senioren toernooi
Sporthal de Groet, Tuitjehorn
19 april 2020KENCHUTAI PUNTENCOMPETITIE
Koog aan de Zaan
4 jaar en ouder
inschrijven uiterlijk 14 april 2020
6.- indien uiterlijk 17 april overgemaakt, anders 8.-Kai Rol
Elynn Plasier
Mykal Braaksma
Rickson Tan
Jordy Jochemsen
Sem Lam
Nolan Zaal
Kaylen Zaal
Jasper Siepel
Vincent Siepel
Tijl Dolleman
Sam Disseldorp
Colin Boers
Jimme Flapper
19 april 2020Dan training judo (6)
Randers Budosporten, Broek op Langedijk
24 april - 10 mei 2020meivakantie
geen lessen
26 april 202044e Bloembollentoernooi
Sporthal Veerburg, Anna Paulowna
geb. 2003-20088.-
inschrijven uiterlijk 5 april 2020
3 mei 2020Dan training jiujitsu (4)
Hajime, Alkmaar
16 mei 2020Danexamens judo (3) (17.00 uur)
Sporthal Beverwijk, Beverwijk
17 mei 2020MeIden toernooi
Kodokan, Purmerend
Danexamens jiujitsu (2) (13.00 uur)
Sporthal Beverwijk, Beverwijk
24 mei 2020West Fries Open Judo toernooi
Sporthal De Grote Molen, Oosthuizen
geb. 2006-20148,50
inschrijven uiterlijk 17 april 2020
7 juni 2020Open Beverwijks Toradoshi judo toernooi
Sporthal Beverwijk, Beverwijk
Kata wedstrijdtraining judo en Kata in het algemeen (kime no kata)
Hajime, Alkmaar
14 juni 2020Oranje banden toernooi
Dojo t Loo Heiloo
3 juli - 16 augustus 2020zomervakantie
geen lessen
14-15 november 2020ADIDAS International Residence Judo Tournament,
Sportcampus Zuiderpark,
Den haag
geb. 2010-2006

Geef een reactie