Evenementenkalender

datumevenementinschrijven d.m.v.
e-mail aan info@kenchutai.nl
o.v.v. naam
en gewicht
kostendeelnemers
6 oktober 2019Witte banden toernooi
Kodokan Dojo, Mercuriusweg 29 Purmerend
geb. 2008 t/m 2014gesloten1e Colin Boers
1e Mats Ligtvoet
2e Kaj Ligtvoet
1e Ilmari Negro Ponzi
2e Linus Huygelen
3e Jasper Siepel
3e Jordy Jochemsen
13 oktober 2019Open Alkmaarse
Alkmaar
geb. 1999-200911.-
gesloten
2e Dalin de Jong
3 november 2019Afdeling Kampioenschappen pupillen B
Zaandam
jongens en meisjes geboren in 2008 en 2009.
Minimale classificatie: 5e kyu
Gewichtsklassen: -27 kg, -30 kg, -34 kg, -38 kg, -42 kg, -46 kg, -50 kg, -55 kg en -60 kg
4.-
gesloten
Beste 5 in elke klasse gaan door naar Districtskampioenschappen op 10 nov in Beverwijk
1e Dalin de Jong
3e Jimme Flapper
District kampioenschap pupillen B (vm)
Sporthal Beverwijk, Beverwijk
Beste 5 van elke klasse van Afd.kamp. van 3 nov2e Dalin de Jong
17 november 2019Open Waterlandse
judotoernooi,
Sporthal de Beuk in Purmerend
Minis en pupillen A: poulesysteem (maximaal 6 deelnemers per poule)
Pupillen B: poulesysteem met kruisfinales
-15, -18 en senioren: dubbele eliminatie
11,50
gesloten
1e Dalin de Jong
2e Sam Disseldorp
3e Valdemar Negro Ponzi
3e Vincent Roelofsen
24 november 201912e JUDO YUSHI JEUGD JUDOTOERNOOI
Lucas Bolsstraat 7, gebouw 17 te Nieuw-Vennep
geb. 2005-20139.-
inschrijving uiterlijk 8 november 2019
Valdemar Negro Ponzi
Ilmari Negro Ponzi
Ryan Boon
Justin Schrander
Sasja Huygelen
Sam Disseldorp
Jimme Flapper
30 november 2019Danexamens judo (1) (17.00 uur)
Sporthal Beverwijk, Beverwijk
1 december 201932e KENCHUTAI PUNTENCOMPETITIE
Koog aan de Zaan
4 jaar en ouder
inschrijven uiterlijk 27 november 2019
6.- indien uiterlijk 29 november overgemaakt, anders 7.-Sep Rijken
Luzia Wickenhagen
Zoe Brinkkemper
Colin Boers
Valdemar Negro Ponzi
Ilmari Negro Ponzi
Sam Disseldorp
Rickson Tan
Sem Lam
Jordy Jochemsen
Rosa van der Beek
Kaj Ligtvoet
Mats Ligtvoet
Justin Schrander
Jimme Flapper
Kai Rol
Willem Bak
Jens Bak
Shalisa Lima da Graca
Tijl Dolleman
Jasper Siepel
Elynn Plasier
Linus Huygelen
Sasja Huygelen
Tristan Huygelen
Nolan Zaal
Kaylen Zaal
8 december 20191e Afdeling Ontwikkelingstoernooi
Purmerend
geb. 2008-2014
witte, gele en oranje banden
3.-
inschrijven uiterlijk 16 november
Ilmari Negro Ponzi
Valdemar Negro Ponzi
Sem Lam
Luzia Wickenhagen
Zoe Brinkkemper
Colin Boers
Sam Disseldorp
Jordy Jochemsen
Jimme Flapper
Jasper Siepel
Linus Huygelen
14 december 2019Open Twents Kampioenschap
Diekmanhal
J.J. van Deinselaan
7541 BR Enschede
-17 meetmoment15,-Guus Keizers
15 december 2019Dan training jiu jitsu (2)
Hajime, Alkmaar
22 december 2019 - 5 januari 2020Kerstvakantie
geen lessen
5 januari 2020Kata wedstrijdtraining judo en Kata in het algemeen (Katame no kata)
Hajime, Alkmaar
12 januari 2020KENCHUTAI KYU-EXAMENS
Koog aan de Zaan
op uitnodiging7.- indien uiterlijk 11 januari overgemaakt, anders 8.-
18 januari 2020CIOS Teamtoernooi
Kennemersportcentrum, Haarlem
pupillenteam
op uitnodiging
7.50 pp
(uiterlijk 20-12)
19 januari 2020Wit / gele banden toernooi
Tom van der Kolk, Alkmaa
geb. 2006-20156,50
inschrijven uiterlijk 22 december
26 januari 2020Danexamens jiujitsu (15.00 uur)
Sporthal Beverwijk, Beverwijk
Dan training judo (3)
Randers Budosporten, Broek op Langedijk
2 februari 2020Meiden toernooi
Hikari, Zaandam
9 februari 20202e Afdeling Ontwikkelingstoernooi
Purmerend
geb. 2008-2014
witte, gele en oranje banden
3.-
inschrijven uiterlijk 12 jan
Kata wedstrijdtraining judo en Kata in het algemeen (Kime no kata)
Hajime, Alkmaar
15 februari 2020NK jiujitsu
Almere
16 - 23 februari 2020Voorjaarsvakantie
geen lessen
16 februari 2020District Kampioenschappen -18
Sporthal Beverwijk, Beverwijk
geb. 2003-2006
(NK 29 feb Den Haag)
12.50
inschrijven uiterlijk 19 januari
22 februari 2020Danexamens judo (2) (18.00 uur)
Sporthal Beverwijk, Beverwijk
1 maart 2020Afdelingskampioenschappen pupillen A
Zaandam
jongens en meisjes geboren in 2011, 2012 en 2013.
Minimale classificatie: 6e kyu
Gewichtsklassen: -21 kg, -24 kg, -27 kg, -30 kg, -34 kg, -38 kg en -42 kg.
4.-
inschrijven uiterlijk 1 feb
Dan training judo (4)
Randers Budosporten, Broek op Langedijk
8 maart 20206e Girls Only
Hajime, Alkmaar
District Kampioenschappen pupillen A (vm)
Sporthal Beverwijk, Beverwijk (10.00 uur)
beste 5 van Afd.kamp. 1 maart
District kampioenschap teams pup. B (am)
Sporthal Beverwijk, Beverwijk
Op uitnodiging:
7 meisjes en/of jongens geboren in 2008 en 2009 (en pupillen A zwaarder dan 42 kg).
Minimale classificatie: 5e kyu.
Gewichtsklassen: -27 kg, -30 kg, -34 kg, -38 kg, -42 kg, -46 kg en -50 kg
6.50
15 maart 2020Open NH Judo Kampioenschappen -15
Sporthal Beverwijk, Beverwijk
geb. 2006-200812.50
inschrijven uiterlijk 15 feb
Kata wedstrijdtraining judo en Kata in het algemeen (nage no kata)
Hajime, Alkmaar
22 maart 2020Wim van Gelderen judotoernooi
Sporthal de Kloek, Midden Beemster
Dan training jiujitsu (3)
Hajime, Alkmaar
28 maart 2020Nationale Budodag
Papendal
29 maart 20203e Afdeling Ontwikkelingstoernooi
Purmerend
geb. 2008-2014
witte, gele en oranje banden
3.-
inschrijven uiterlijk 1 maart
Open NH jiujitsu
Sporthal Beverwijk, Beverwijk
Dan training judo (5)
Randers Budosporten, Broek op Langedijk
18 april 2020Individueel senioren toernooi
Sporthal de Groet, Tuitjehorn
19 april 2020Dan training judo (6)
Randers Budosporten, Broek op Langedijk
24 april - 10 mei 2020meivakantie
geen lessen
26 april 202044e Bloembollentoernooi
Sporthal Veerburg, Anna Paulowna
3 mei 2020Dan training jiujitsu (4)
Hajime, Alkmaar
16 mei 2020Danexamens judo (3) (17.00 uur)
Sporthal Beverwijk, Beverwijk
17 mei 2020MeIden toernooi
Kodokan, Purmerend
Danexamens jiujitsu (2) (13.00 uur)
Sporthal Beverwijk, Beverwijk
24 mei 2020West Fries Open Judo toernooi
Sporthal De Grote Molen, Oosthuizen
7 juni 2020Open Beverwijks Toradoshi judo toernooi
Sporthal Beverwijk, Beverwijk
Kata wedstrijdtraining judo en Kata in het algemeen (kime no kata)
Hajime, Alkmaar
14 juni 2020Oranje banden toernooi
Dojo t Loo Heiloo
3 juli - 16 augustus 2020zomervakantie
geen lessen

Geef een reactie