zaterdag 7 juli kyu examens Kenchutai

Op zaterdag 7 juli vinden de halfjaarlijkse kyu-examens plaats. En we gaan er weer een feestje van maken!

Leuk voor ouders, opa’s en oma’s en iedereen die geïnteresseerd is om de vooruitgang van de judoka en jiu jitsuka te kunnen zien.

 

Indien je al een judopaspoort hebt, neem deze dan mee.

De kosten zijn € 6.- voor iedereen die op zaterdag examen doet, vóór 1 juli s.v.p. overmaken op 57.04.59.095 t.n.v. Kenchutai o.v.v. naam judoka.

Na 30 juni en op de dag zelf zijn de kosten € 7.-.

De contributie voor het (eerste gedeelte van het) 2e half jaar dient voldaan te zijn.

 

Hieronder het tijdschema voor de dag.

10:00 uur
achternaam voornaam
Bleeker Joël
Boon Ryan
Merkestein Mick
Teiwes Owen
Bernhard Maarten
Bont Emma, de
Eeden Marijn, van den
Grippeling Thomas
Groot Max
Nielen Elise
Nibbering Nicolette
Zwaan Hidde
Blokdijk Sophie
Bos Ralf
Bruijn Stijn, de
Griffioen Mauro
Koperdraad Teddi
Maij Jada
Maij Danyha
Preng Anne
Straaten Floor, van
Tiel Tigo, van
Hove, van de Jack
10:30 uur
Vries Jordy, de
Keizers Marcel
11:00 uur
Westra Wietse
Munnik Remko
Eeden Jonas, van den
Huisman Romijn
Straaten Duco
Bruijn Jip, de
Cramer Björn
Eijckelhoff Dylan
Konijn Stef
Konijn Joris
Preng Bart
Schmitz Derek
Visser Dylan
Eijking Sam
Goed Tuyl
Groot Luc
Koperdraad Jesse
Straaten Britt, van
Over Jacco
Dekker Myka
Bestevaar Milan
12:00 uur
Vos Lars
Maurik Valentin
Fahner Koen
Bont Lars, de
Rosa Nunes Ricardo
Roode Thomas
Post Lian
Krol Sarah, van der
Hania Suus
Dorst Willem
Diop Ely
Park Thijn
List Koen
Graaff Alex de
Dobbelsteen Chris, van den
Dorst Vera
13:00 uur
Brouwer Emilia
Brouwer Jonathan
Hania Sam
Roode Jasper
Jaggie Sabine
Keizers Guus
Postuma Sjoerd
Oudejans Silvan
Nibbering Daan
Straaten Sten, van
Ent Eline van ‘t
Krol Tijn, van der
14:00 uur
Oumessoud Nassim
Deerenberg Thom
Bijleveld Bart
Voet Jeremy
Roelofsen Vincent
Keizers Julia
Ent Esmée van ‘t
maandag 9 juli 18:00
Alaerds Calvin
Burg Justin, van der
Heijselaar Esmeé
Joeloemsing Karan
Koster Kamil
Koster Timber
Landwaart Tessa
Nieuwenhuijse Sander
Ooms Lennard
Putten Daan, van
Rijneker Michel
Schuddeboom Nicolaas
Stam Jeremy
vrijdag 19:30
Zuiderent Rosemarie
Schuit Leny
Ent Truus van ‘t
Leeuwen Micheline
Dit bericht is geplaatst in Uncategorized. Bookmark de permalink.

Geef een reactie